Ben Efsaneyim Alternatif Son izle, Ben Efsaneyim 2 Çıkacak mı?


2007 yılında vizyona giren ve baş rolünde Will Smith’in yer aldığı Ben Efsaneyim (I Am Legend), dünya çapında elde ettiği 585 milyon dolarlık hasılatla birlikte başarılı bir işe imza atmıştı. Özellikle filmin 150 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilmesi söz konusu olunca.

Filmin sevilmesinin ardından Ben Efsaneyim 2 çıkacak mı soruları aranmaya başladı. Bu soruya ilk cevap filmin senaryo ekibinde yer alan Akiva Goldsman’dan geldi. Kış Masalı filmiyle birlikte ilk yönetmenlik tecrübesini yaşan Goldsman, I Am Legend 2(Ben Efsaneyim 2) filmiyle ilgili sorulan bir soruya şöyle bir cevap verdi;

“İkinci filmin çekilmesiyle ilgili bir çok denememiz oldu. Hatta bununla ilgili olarak Ben Efsaneyim Alternatif Son senaryosunu ortaya çıkardık. Özellikle ilk film öncesi senaryosu bir hayli ilgili çekici oldu. Hatta içerisinde hayvanat bahçesinden kaçmış ve virüse maruz kalmış fillerimiz de vardı.”

Ancak yaptığı açıklamayla birlikte filmin çekilip çekilmeyeceğine dair kesin bir bilgi yer almasa da, yapılan konuşmayla birlikte filmin en azından senaryosunun Goldsman’dan çıkmayacağını düşünebiliriz

3 Yorum

"Yorumlama Biçimi"nde "Google " hesabınız ile yorum yazmak istemiyorsanız "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanınız.

 1. ibrahim10:52

  13 yıl aradan sonra 2. si çıkmaz. ama çıkarsa izleriz :)

  YanıtlaSil
 2. benefsaneyim19:31

  arkadaşlar film felan çıkmayacak izleyenler sonunu beğenmediği için alternatif bir son hazırladılar böyle bitti diye.anlayacağınız diye bişey çıkmayacak.

  YanıtlaSil
 3. Adsız00:49

  Ben efsaneyim 2 filmini beklerken ben efsaneyim 2020'yi yaşamaya başladık. :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

"Yorumlama Biçimi"nde "Google " hesabınız ile yorum yazmak istemiyorsanız "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanınız.

Daha yeni Daha eski