EVKUR Borç Sorgulama, Taksit Ödeme

EVKUR Borç Sorgulama, Taksit Ödeme

Evkur, Türkiye'nin en büyük alışveriş zincirlerinden birisi olmaktadır. Bu anlamda Türkiye’de yaşamakta olan birçok kişi alışveriş yapmaktadır. Taksitli ödeme seçenekleri sayesinde de birçok kişinin tercihi olmaktadır. Evkur Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde bir bayisini bulundurmaktadır. İçerisinde ev ürünlerinden, teknolojik ürünlere kadar birçok ürün bulundurmaktadır.

Bu anlamda kişiler taksitli alışveriş yapmaları ile birlikte kişiler güncel borç bilgilerini de öğrenmek istemektedir. Bu yazımızda ise sizlere Evkur borç öğrenme işleminiz hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerde verecek olduğumuz bu bilgiler kapsamında işlemlerinizi İnternet üzerinden vakit kaybetmeden hızlı ve güvenilir bir biçimde Evkur borç öğrenmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

EVKUR BORÇ SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN/button
$ads={1}

Evkur Borç Öğrenme İçin Üyelik Oluşturma

Evkur’dan alacak olduğunuz bir ürün için, kredi kartı kullanmadan veya herhangi bir kefile gerek duymadan yalnızca yapacak olduğunuz senetler ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu senetleri ise her ay düzenli olarak taksitlerinizi ödemeniz ile birlikte alabilirsiniz. Son taksidiniz ile birlikte son senetinizi de alacak ve Evkur’a olan borcunuzu tamamlamış olacaksınızdır. Borçlanma sürenizi ise kendiniz belirleyebilirsiniz.

Evkur’dan bu şekilde alacak olduğunuz her ürün için bazı bilgilerinize ve aynı şekilde senetlere ihtiyacınız olacaktır. Sizlerden evinizin adresi, telefon numaranız ve kimlik bilgileriniz gibi bilgiler istenecektir.

Bu anlamda kişiler ne kadar borçlarının kaldığını öğrenmek için her seferinde Evkur şubelerine gitmek yerine İnternet üzerinden işlemlerini yapabilirler. Ancak Evkur sistemi üzerinden işlem yapabilmeniz için ilk olarak uygulama üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için yazımızda sizlere vermiş olduğumuz link adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Ekranın sağ tarafında bulunan yeni üye kısmından işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Yeni üye olacak kişilerin ise bazı bilgi girişlerini yapması gerekmektedir. Bu anlamda sizden istenmekte olan bilgiler ise şunlardır;  • Ad, Soyad
  • Doğum tarihi (gün, ay, yıl şeklinde olması gerekmektedir.)
  • Cinsiyetiniz
  • E-mail adresiniz
  • Ve sistem için uygun gördüğünüz şifreyi girmeniz gerekmektedir.
  • Sonrasında sözleşmeyi kabul etmeniz gerekmektedir.
  • Bu bilgi girişlerinizin ardından ise, “Kayıt” butonuna basmanız yeterli olacaktır.Evkur’un internet sitesi üzerinden aynı zamanda alışveriş de yapabilmektesiniz. Bu uygulaması ve resmi İnternet sitesi sayesinde mağazalarda tükenmiş olan ürünleri de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz ürünün ne zaman teslim edileceği gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Çünkü Evkur’dan alacak olduğunuz ürünler, kimi zaman aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilmemektedir. Evkur senetli olarak işlem yapan en güvenilir marketlerin başında gelmektedir. Bu anlamda Evkur ile yapılmış olan alışverişlerinizi online bir şekilde güncel borç bilgisi ve diğer durumları kolayca takip edebilirsiniz.

Evkur Borç Öğrenme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Evkur borç öğrenme işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza üye girişi ekranı çıkacaktır. Bu aşamada ise Evkur borç öğrenme için sizden istenmekte olan bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ile birlikte, Evkur borç öğrenme için ekranın sol tarafında bulunan üye girişinden geri kalan işlemlerinizi yapmanız gerekecektir. Burada sizden istenmekte olan bilgiler ise;  • E-mail
  • Belirlemiş olduğunuz şifre bilgilerinizi ilgili yerlere girmeniz gerekmektedir.Gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlemlerinizden sonra ise, son olarak ekranda da görmüş olduğunuz “giriş” butonuna basmanız gerekmektedir. Böylelikle sisteme girişinizi yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise, güncel borç bilginize erişebilirsiniz. Bu uygulama sistemi üzerinden Evkur borç sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de borç bilginizi öğrendikten sonra herhangi bir Evkur şubesine giderek ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

"Yorumlama Biçimi"nde "Google " hesabınız ile yorum yazmak istemiyorsanız "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanınız.

Daha yeni Daha eski